MSI Staging Kendinden Projektörlü Tablet

MSI tablet bilgisayarlara yeni bir bakış açısı getiriyor. MSI Staging adlı tabletin üzerinde bir adet mini projeksiyon cihazı yer alıyor. Peki bu eklenti ne işe yarıyor?

MSI, CES 2011’de tanıttığı Windows 7’li Projektör Tablet Bilgisayarmodelinin Android işletim sistemini kullanan sürümünü de resmen duyurdu. (iPad’in Rakipleri CES 2011’de Sahne Aldı)

MSI Staging adlı projektör tabletin en yenilikçi özelliği ekranın üzerinde yer alan minyatür USB projektör. Dönebilen bu projektör ekrandaki görüntüyü ihtiyaca göre kullanıcının istediği yere yansıtıyor.

Böylece bir sunum yaparken ya da ekrandaki görüntüyü diğerleriyle paylaşmak istediğinizde yanınızda ayrıca bir projektör taşımak zorunda kalmıyorsunuz.

MSI Staging resim ve videolarını arkadaşları ve ailesi ile paylaşmak isteyenler ve müşterilerine sıkça sunum yapanlara kolaylık sunuyor.

İlk olarak Windows 7’li sürümü tanıtılan MSI Staging şimdi Android seçeneğiyle geliyor

Büyük Ekran Klavyesi

Uzun bir yazı yazmanız gerektiğinde ekranın neredeyse yarısını kaplayanklavye ile yazı yazmanın daha rahat olması hedeflenmiş.

Ayrıca MSI Staging’i masaya dik olarak koyup mini projektör ile klavye görüntüsünü masanızın üstüne yansıtarak ürünü aynı bir masaüstü klavyesi gibi kullanabilmek de mümkün.Bir Cevap Yazın