MSI, Yeni VR Ready Dizüstü Serilerini Duyurdu

MSI, GT, GS, GE ve GP serisi dizüstülerde bir yeniliğe imza attı ve yeni ürünleri sanal gerçekliğe hazır olarak üretti.

MSI tarafından tasarlanan tamamen yeni GT83VR, GT73VR, GT72VR, GT62VR, GT72VR, GT62VR, GS73VR, GS63VR, GE72VR, GE62VR ve GP62MVR modelleriyle, yepyeni soğutma tasarımları, Intel Core i7, hatta 6820HK CPU ile çok daha yüksek oyun ve hız aşırtma performansı, güncellenmiş görsel tasarım ve çok daha yüksek bir ses kalitesi geliyor.

GT83VR/GT73VR Titan modelleri ile gelen Sound by Dynaudio, aynı watt seviyesindeki hoparlörlere göre çok daha yüksek bir kaliteye ulaşıyor. GT83VR/GT73VR Titan serisindeki ses sistemi ile her oyun, müzik ya da film sizi tamamen içine çekecek bir kaliteye kavuşuyor. GT72VR/GT63VR serisi ise gelişmiş bir ses sistemine sahip: Sound by Dynaudio, Nahimic 2 ve Audio Boost 2.

Yenilikçi soğutma tasarımı

MSI GT72VR/GT62VR Dominator serisi, yüksek performans sunan mobil iş istasyonları. Soğutma tasarımları geliştirilerek termal çözümleri “Cooler Boost 4″ ile yükseltildi. Yeni Whirlwind Fan teknolojisi ile üretilen Cooler Boost Titan ve Cooler Boost Trinity, MSI GT ve GS serilerinde bulunuyor. Cooler Boost Titan, yeni üst sınıf grafik platformlarında anahtar bileşen.

GT83VR üzerindeki Cooler Boost Titan, çift Whirlwind kanatlı fanlar ile 29 adet ultra ince kanata ve bir adet 23 kanatlı fana sahip. Ayrıca 12 soğutma borusu bulunuyor. Cooler Boost Titan ile Intel Core i7 6820HK işlemcili bir sistem Turbo modunda hızaşırtma ile yüksek performansa sahip olabiliyor.

Güçlü görsel performans

Daha iyi bir görsel deneyim için GT72VR Dominator, günümüzün en hızlı mobil görüntü birimi olan 120Hz/5ms panel ile geliyor. Ayrıca True Color teknolojisi sayesinde dahili monitörünüzün renk gamı %100 sRGB için hazır. Hatta 4K IPS ekranda %100 AdobeRGB gamına ulaşıyor.

COMPUTEX Best Choice Golden Award 2016 Ödülü Sahibi

Sadece 1.9kg hafifliğindeki MSI GS63 Stealth Pro, COMPUTEX’in 2016 Best Choice Golden Award ödülü sahibi. Dünyanın en hafif oyun dizüstü bilgisayarı güçlü bir soğutma sistemine ve yüksek işlem performansına yalnızca 17.7 mm inceliğinde bir kasa ile ulaşıyor. Bu dizüstü bazı ultrabook ürünlerinden bile daha ince olmasına rağmen birçok yüksek performanslı notebook ürününden daha güçlü.

MSI GS73VR Stealth ise COMPUTEX d&i Awards 2016 ödülü sahibi. Yüksek yoğunluklu aluminyum alaşıma sahip kasası, fırçalı metal yüzeyi ile bütünleşen kavisli yapısı ile dikkat çekiyor. Ayrıca SteelSeries oyun klavyesi, SteelSeries Engine 3 yazılımı, True Color teknolojisi, ESS SABRE HiFi ses, Nahimic 2 Audio Enhancer ses geliştirici gibi güçlü oyun özellikleri de bu incecik kasanın içinde mevcut.

 Bir Cevap Yazın